Вы находитесь: » » Черговий блеф на догоду Януковичу. І знов у калюжу…
16-04-2011, 15:01, просмотров: 1672, Раздел: Публикации    
Черговий блеф на догоду Януковичу. І знов у калюжу…У картярських термінах це зветься словом «блеф». Слід переконати суперника, що на руках у тебе не шістки-сімки, а повний набір тузів. І тоді приголомшений суперник каже «пас», а виграш дістається тому, хто блефує.

Наприкінці березня «на виконання доручень Президента України» сайт Міносвіти України подає інформацію, що аж п’ять вишів України увійшли до 500 найкращих у світі. Але журналісти одразу ж з’ясували, що це лише невдалий блеф. Той рейтинг ВНЗ світу «РЕЙТоР», започаткований Благодійним Фондом Олега Дерипаска «Вольное Дело», виявився "липовим" см. источник. Та й дійсно, чи можна повірити що Московський державний університет імені Ломоносова залишив позаду і Гарвардський, і Стенфордський і Кембріджський університети… А ми знов, як то кажуть, «попереду планети усієї».

І от чергова «сенсація», яку одразу ж і розтиражовли українські медіа. Офіційний сайт президента України Віктора Януковича опублікував витяги з хвалебного листа генсека якоїсь Міжнародної Асоціації антикорупційних органів (МААО) на адресу українського Президента у зв’язку з «безсумнівними успіхами» у боротьбі проти корупції см. источник. Щоправда у морі інтернету жодних інших першоджерел цієї сенсації окрім президентського сайту відшукати не вдалося. Проте, наполегливі журналісти з’ясували, що згадана асоціація має у галузі боротьби з корупцією такий же авторитет, як і дерипасківський «рейтинг ВНЗ світу» у галузі вищої освіти. Виявилося, що сайт МААО дуже, м’яко кажучи, дивний, якщо розглядати його як сайт міжнародної організації. Це громадська організація. Вона була започаткована у Пекіні лише 2006 року. Жодної діяльності фактично не вела. І входять до неї здебільшого представники азійських африканських та латиноамериканських країн, що розвиваються. При цьому членом її виконкому є скандально відомий екс-заступник генпрокурора України Олександр Шинальський, що після корупційного скандалу у грудні 2009 року сам був змушений піти у відставку см. источник.

Більше того, сайт сьогодні – це обличчя його господаря. А, як можна переконалися, розробники сайту МААО поставилися до нього вкрай недбало: більшість інформації про діяльність недоступна бо перебуває «у розробці», наявні очевидні граматичні помилки (на коректорі зекономили) – пропустили літру «r» у слові «count(r)ies» тощо см. источник.
Що ж, ніяк не вийшло китайським листом «перебити» висновок Держдепа України, викладений у «Звіті про права людини: Україна 2010 рік». І тому зовсім вже смішно виглядає заява Анни Герман про те, що цей звіт, начебто застарів источник. Так само, як і заява органу Табачника про успішне виконання завдань Президента у галузі освіти.

То ж, виходить, справи дійсно кепські, якщо доводиться звертатися по підтримку до таких «авторитетів», як фонд Дерипаски та незрозуміла міжнародна асоціація!
Але, як казав герой популярних анекдотів, «однак, тенденція»!
І, можливо, незабаром ми дізнаємося, що генсек якоїсь африканської асоціації з прав людини привітав Януковича з великими успіхами у захисті прав людини, а президент ескімоської асоціації любителів футболу – з безперечними успіхами українського футболу.


Петро Матвієнко
Добавил: Булыжник
Похожие публикации:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 180 дней со дня публикации.


© 2010-2021 Народная Правда. Все права защищены.
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на narodnapravda.org обязательна.