Вы находитесь: » » Кінець псевдосенсації про справу Кліментьєва
20-01-2011, 17:49, просмотров: 1915, Раздел: Публикации    
20 січня 2011 сайт "Українська правда" поширив повідомлення про брифінг заступника Міністра внутрішніх справ Василя Фаринника, де той розповідає про розшук важливого свідка по справі вбивства журналіста Василя Кліментьєва, який був з журналістом у день зникнення...

Українська правда

Прізвище того свідка "Українська правда" невірно передає як «Козак», створюючи ілюзію, начебто у справі з’ясувалися нові подробиці. Але це зовсім не так. Жодних нових деталей, окрім того, що труп Кліментьєва досі так і не найдено, на сьогодні немає.
Чим же пояснюється таке непорозуміння? Очевидно, воно трапилося через те, що інформацію заступника міністра записували з голосу. Пан В. Фаринник назвав прізвище Козар. З наголосом на останньому складі. Але комусь почулося «Козак». Уточнювати як є насправді, ніхто не став.

А про людину на прізвище Козар усім журналістам відомо іще з вересня. Це саме та особа, яка 9 серпня возила В.Кліментьєва на Печенізьке водосховище. Наступного дня Козар зателефонував Кліментьєву і пообіцяв 11 серпня надати «цікаву касету з сенсаційною інформацією». Зустріч було призначено на 9 ранку у автомобілі неподалік від помешкання журналіста. То ж о 8-55 Кліментьєв поставив будинок на сигналізацію і вийшов на зустріч. Більше журналіста ніхто не бачив. А його мобільний телефон був відключений близько 11-30. Це, очевидно, і є час його вбивства. А Козара справді безуспішно розшукують після того, як 17 серпня він давши завідомо неправдиві показання, був відпущений. На наступний допит він не з’явився, і через два тижні був оголошений у розшук. З тих пір його й шукають.

Це і є уся правда про стан справ з розслідування вбивства журналіста.
Але, на жаль, новонароджений свідок на прізвище «Козак» почав як коник стрибати з одного інтернет–посилання на інше, створюючи псевдосенсацію.

Петро Матвієнко
Добавил: Булыжник
Похожие публикации:
Оставлено комментариев: 1
#1
Написал: Булыжник (20 января 2011 17:52)
Группа: Главные редакторы,   Регистрация: 20.04.2010   Статус: Пользователь offline  
Следует добавить, что в свое время гражданина Козыря СБУ и МВД искала аж три года по факту его участия в наркотрафиках.
Было открыто 3 уголовных дела.
Так что бегать бывший мент Козырь от следствия умеет...


Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 180 дней со дня публикации.


© 2010-2021 Народная Правда. Все права защищены.
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на narodnapravda.org обязательна.