Вы находитесь: » » ПАНІ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
4-01-2019, 14:47, просмотров: 833, Раздел: Публикации    
Хто з нас, навчаючись у вишах, не грав у карти, особливо – преферанс. Це була улюблена гра майбутніх фізиків, студентів фізико-технічного факультету Харківського університету.

Звичайно гра йшла не на гроші, «без інтересу». При цьому гравці ризикували, як хотіли, бо за це можна було лише програти тільки багато умовних «вістів», а гроші залишались у кишені.

Зовсім по-іншому йшла гра, коли грали «під інтерес», коли кожен «віст» оцінювався по 0,5 копійки. Зосередженість і напруга висіли у кімнаті, було чути навіть як муха гуде. Тому що гроші зі стипендії змушували робити зважені заяви, не ризикувати. З”явилась відповідальність!

Чому згадались події з тих студентських часів? Та тому, що ми стали дорослими, а вчиняємо найважливіші події, - вибори, - як гру «без інтересу». Обираємо владу «в темряві», аби як, безвідповідально. Бо нічим особистим не ризикуємо.

А от що буде, коли з”явиться ціна нашої участі в виборах? Припустимо, 100 грн, які треба заплатити, щоб прийняти участь в голосуванні, або щоб внести їх до виборчого фонду кандидата. Які почуття будуть у нас, коли голосами за нашого кандидата почнуть маніпулювати у виборчій комісії, чи наш кандидат нас почне дурити?

Тоді ми не віддамо гроші і голос якомусь популісту-брехуну, тоді ми будемо вимагати чесно рахувати бюлетені. Бо з”явиться «ПАНІ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ», для якої не байдуже що і як ми робимо.

Висновок дуже простий: за свого обранця треба не тільки голос віддати, а ще й 100 грн в його виборчий фонд заплатити. Тоді наші вибори стануть відповідальними, зміниться якість обранців, бо перед цим зміниться якість виборців. Ми станемо відповідальними!

Хіба за це не варто віддати 100 грн?

Николай Горбачев
Добавил: Булыжник
Похожие публикации:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 180 дней со дня публикации.


© 2010-2021 Народная Правда. Все права защищены.
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на narodnapravda.org обязательна.