Вы находитесь: » » Про музичні школи (фото)
15-04-2018, 23:45, просмотров: 1329, Раздел: Публикации    
Моя мама працює вчителем у дитячій музичній школі, вона викладає віолончель. З дитинства я ходив з нею на роботу, слухаючі ансамблі та граючі на фортепіано. То ж музика зі мною всюди, навіть навушників не треба. Згодом музичний слух допоміг мені вивчити англійську та більше розуміти інших людей. Про музичні школи (фото)
Музика виводить зі стресів та вчить бути добрими та чуйними до інших. Однак є інша сторона нашої дійсності: педагоги музичних шкіл мають нижчу за інших вчителів оплату праці та майже мінімальну пенсію. Вони самі шукають учнів для навантаження, є складнощі з музичними інструментами для дітей. В них часто забирають приміщення в клубах та філіях, а самі музичні школи держава об’єднує для «оптимізації». Це одна з причин агресії та культурної деградації в нашій країні. Може дехто цього і прагне, але я не хочу.
Якщо мене читають чиновники, прошу звернути увагу та підтримати дитячі музичні школи та їх вчителів, адже вони вчать молодь з 5 до 17 років, а іноді і дорослих. Це наше культурне майбутнє, наше становлення як цивілізованого суспільства.
Про музичні школи (фото)
Про музичні школи (фото)
Олексій Бугаєв, 15.04 2018 р.
Добавил: Булыжник
Похожие публикации:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 180 дней со дня публикации.


© 2010-2021 Народная Правда. Все права защищены.
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на narodnapravda.org обязательна.