Вы находитесь: » » Антон Геращенко визнав факти корупції у МВС ( інтерв'ю на радіо “Вєсті”)
18-03-2016, 13:14, просмотров: 1574, Раздел: Публикации    
Сьогодні, 18 березня 2016 року, у ранковому ефірі популярної радіостанції, взято інтерв'ю радника міністра внутрішніх справ, народного депутата України Геращенка Антона Юрійовича.
Антон Геращенко визнав факти корупції у МВС ( інтерв'ю на радіо “Вєсті”)
Зазначу відпочатку, що моя стаття не має на меті “торпедування” особистої позиції пана Антона. Я лише висвітлю деякі аспекти цього інтерв’ю стосовно подій, що обговорює активна частина нашого суспільства. Першим було питання, задане радіослухачем по телефону. Питання стосувалось нині звільненого керівника Вінницької поліції пана Шевцова: чому у МВС призначили особу, яка навіть у соцмережі не лякалась викласти фото з сепаратиським спрямуванням, чому влада пішла на поступки лише після підпалу шин та активного спротиву?

У відповідь Антон Геращенко прямо зазначив, що призначення, в тому числі у МВС, робляться за принципом політичних домовленостей, і якщо люди вважають, що міністр Аваков сам підбирав цю кандидатуру, то вони помиляються. На друге питання відповіді не прозвучало.

ВИСНОВОК: народний депутат визнав корупційність та залежність дій окремих чиновників та непрямо натякнув на те, що команда призначити йшла від іншої політичної команди, яку – думайте самі. Тобто, він дав суспільству сигнал, що у вищих органах влади й досі діє торгашество та “договорнякі”. Коли у державі війна на виживання і вона потребує кадрів за критеріями професіоналізму та відданості Україні, а не окремим бізнес-группам у владі.
Тому більшу повагу викликає дії міністра Абромавічуса, який знайшов в собі сили протидіяти такому тиску з оточення Президента.

Друге питання, яке звертає уваги, стосувалось екологічної катастрофі на Рівненщині. Та проханню голови обласної адміністрації долучити Нацгвардію до припинення незаконного видобутку бурштину і стабілізації криміногенної ситуації у регіоні. У відповідь пан Геращенко сказав, що долучення силовиків нічого не вирішить, а за деякий час керівники патрулів будуть їздити на дорогих авто, куплені на хабарі. Також він сказав, що долучився до законопроекту стосовно спрощення процедури отримання ліцензій, яка зараз займає декілька років. Після прийняття спрощеної процедури люди зможуть швидко оформити ліцензію та працювати у законному полі.

ВИСНОВОК: радник міністра МВС не вірить у подолання корупції у МВС, а замість цього складає обхідні шляхи залагодження ситуації. Дуже прикро, адже саме корупція є одним із викликів життю України як держави. Про шкоду екології власній землі, загибель лісів від копання та вирубки, які є легенями планети, які можуть туристично приваблювати іноземців до України своєю красою, про те, що люди копають, тому що збіднілі та не мають іншої роботи, депутат не говорив.

Проаналізувавши ці відповіді, а також іншу законотворчу діяльність (завдяки лобіюванню постанови Кабміна №451 від 30 червня 2015 р., та законопроекту №3215 Антона Геращенко називають «вбивцею волонтерів»), можна лише сподіватись, що новий законопроект про спрощення ліцензій не буде таким же суперечливим, як і попередній. Мені хочеться думати, що я помиляюсь і пан Антон, як освідчена та досвідчена людина, все ж вірить у подолання корупції та договорняків та щось робить для цього на посаді радника міністра. Бо інакше ми помилились, проголосувавши за нього та його партію “Народний фронт” як частину демократичного руху в Україні.

Олексій Бугаєв,

18.03.2016 р.
Добавил: Булыжник
Похожие публикации:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 180 дней со дня публикации.


© 2010-2021 Народная Правда. Все права защищены.
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на narodnapravda.org обязательна.