Вы находитесь: » » Чужі серед своїх
15-04-2014, 16:15, просмотров: 1641, Раздел: Публикации    
Ця стаття не про комуністів, які відкрито виступають на мітингах федера(лі)стів.
Не про регіоналів, які на словах відмежовуються, а де-факто спонсорують сепаратизм.
І не про людішек, які свідомо підтримують російське загарблення, при цьому отримуючі українські пенсії та стипендії, користуються пільговим проїздом у транспорті, субсидіями та іншими привілеями бюджету України. Так, життя в Росії на дещо вищому рівні
.

Але в порівнянні з західними країнами не дуже вже й високому. Ті ж самі люди голосували за Януковича, якій обіцяв благодать (особливо на сході), а на ділі довів країну до зубожіння разом з регіоналами та членами компартії. Психологічно тим “людям” простіше звернутися до Россії, ніж признати себе дурнями, яких вкотре обманули.

Ця стаття про тих, хто працює на руйнування України, знаходячись в таборі патріотів, вдало маскуючись як Штірліц під німців.

Приклад перший – ВО “Свобода”. Справжні патріоти. Тільки чим ви думали, коли всі роки кричали “Ганьба!” вашим колегам-депутатам, що доповідали з парламентської трибуни на російській мові? Весь український схід це чув і вас зненавидів. Росіянам важко вчити інші мови. За 20 років незалежності ні влада, ні ви нічого не зробили для адаптації цих громадян. У Франції, наприклад, є обов’язкові курси французької для тих, хто в’їзжає туди на проживання. Хто на сході чув про курси української? Вчиться самі? Але це державна мова. Запам’ятайте, шановні свободівці: росіяни терплять довго, а зносять швидко. Нам потрібна нова гуманітарна політика. Думайте, бо 30 відсотків російськомовного населення не мають себе почувати емігрантами. Вони не будуть – завтра емігрантами в Україні будемо ми, якщо не змінимо ставлення на взаємоповагу. Аші російськомовні громадяни своєю працею теж формують бюджет. Введіть російську мову як міжнародну на території України. І не кричіть “Ганьба!”, бо на зараз ганьба нам – рахунок поки що на користь Росії.

Приклад другий – “Правий сектор”. Є думка, що це проект Кремля. Де-які скажуть, що на Майдані вони все довели. Так - рядові члени довели. Вони дійсно патріоти. Але ж керує їми верхівка. Аналізуючі іх останні дії та заклики, приходиш до висновку, що вони вигідні Путіну, а не Україні. Майдан, блокування в Києві, дії в Закарпатті – це показ сили. Росіяни бояться сили. Це начебто патріотично – закликати зі зброєю їхати в Крим, Донбас та Харків вичіщати сепаратистів. Але зомбованих росіян Криму та сходу це лякає – і вони протидіють “Правому сектору”, який утотожнюють зі всією українській владою. Росіянам простіше відмежуватися, що вони і роблять. Їх залюбки підтримують місцеві правоохоронці, яким дісталося в Києві. А що до Майдану, то для Кремлівської КГБ-шної еліти байдуже, що одні українські громадяни вбивають інших. Та яке гарне прикриття для своїх агентів. Наші спецслужби мають перевірити фінансування керівників “Правого сектору”.

Приклад третій – просто провокатори. Це і Мирошниченко з Бенюком та Ільєнко, це і Музичко. Ви коли-небудь бачили, щоб злочинці знімали власні злочини на відео? Це або ідіоти, або свідомі аферисти. В юриспруденції є аксіома – шукати, кому це вигідно. Сняте відео оприлюднили. Зиск отримала Росія, використавши його в своїй пропаганді на “відмінно”. То ж хто за ціми прізвищами – Ідіоти чи провокатори? Чи потрібні нам такі політики? А хто розробив та анонсував в Раді закон про скасування російської мови навіть як регіональної. Це Вєрємєєв, Івахів та Кириленко. Хіба це на провокатори? Завдяки цим особам на сході й досі вважають, російською мовою забороняють навіть спілкуватися.

Висновок – завдяки таким “патріотам” Україна вкотре наступає на одні і тіж граблі.
Згадайте історію: коли Богдан Хмельницький конфліктував проти атаманів Сірка та Дорошенка; коли Центральна Рада, виставивши на смерть 300 студентів під Крутами, сама чварилася за владу з Петлюрою і Скоропадським, коли УПА замість того, щоб боротися з фашискими загарбниками, розстрілювала радянських солдат, коли заради власних амбіцій Ющенко сварився з Тимошенко, коли на останніх президенських виборах електорат розпорошили між собою Ющенко, Тимошенко, Яценюк та Гриценко, а проросійські сили виставили лише Януковича, згуртували схід і перемогли. Зараз майже той сценарій. Да скількі ж можна?

Шановна влада, будь ласка, не повторюйте помилок. Наш ворог не тільки ззовні, але й з середини. Якщо не зробите висновки та не позбавитись внутришніх ворогів, ми не здолаємо зовнішніх. Ми знов втратимо незалежність, років на 300, а може і назавжди.
Ця робота брудна та не вдячна, але її потрібно робити, щоб вижив наш етнос, щоб вижила країна.


Підписуватися не буду, бо у де-якіх патріотів емоції керують розумом
Добавил: Булыжник
Похожие публикации:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 180 дней со дня публикации.


© 2010-2021 Народная Правда. Все права защищены.
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на narodnapravda.org обязательна.