Вы находитесь: » » Партія «УДАР» прийшла до парламенту щоб змінити ситуацію в країні
15-02-2013, 17:35, просмотров: 3018, Раздел: Новости    
Вже більше тижня «УДАР» разом із іншими опозиційними силами блокує Президію парламенту. Головною причиною блокування трибуни є питання про необхідність особистого голосування народних обранців і триватиме воно, доки кожен депутат не голосуватиме особисто, про це повідомили в прес-службі Харківської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

В обласній організації підкреслюють, що запровадження особистого голосування дозволяє домогтися дуже важливих змін. У влади немає стабільної більшості, тому зараз важливим є кожен голос депутата і позиція кожної фракції. Гарантії особистого голосування – це перший крок до виконання програми, яку підтримали виборці «УДАРу».
В прес-службі наголошують, що партія «УДАР» прийшла до парламенту щоб змінити ситуацію в країні і має чіткий план, як цього досягти.

Депутатами «УДАРу» зареєстровано 130 законопроектів, які спрямовані на боротьбу з корупцією, на посилення контролю за діями влади населенням, на посилення місцевого самоврядування та запровадження принципів справедливості і рівності можливостей для кожного.
Партія УДАР ініціює ці питання і домагатиметься їх вирішення – спільно з іншими опозиційними силами та усіма незалежними депутатами, які не втратили почуття відповідальності перед своїми виборцями
.

Катерина Курашова, прес-секретар Харківської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Добавил: admin
Похожие публикации:
Оставлено комментариев: 1
#1
Написал: шуба (21 июня 2013 11:11)
Группа: Гости,   Регистрация: --   Статус:  
А есть, какая нибудь альтернатива?


Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 180 дней со дня публикации.


© 2010-2021 Народная Правда. Все права защищены.
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на narodnapravda.org обязательна.