Вы находитесь: » » Рейдерське захоплення Спілки журналістів не відбулось
7-04-2012, 18:10, просмотров: 2295, Раздел: Новости    
Кернесу і Добкіну не вдалось провести свою людину на посаду Голови Харківської обласної організації Національної Спілки журналістів України.

7 квітня, в Харкові відбулась звітно-виборча конференція Харківської обласної організації Національної Спілки журналістів України.(НСЖУ).
Влада регіоналів ретельно готувалась до цієї події. Адже нинішнє керівництво Спілки неодноразова виступало на захист свободи слова, підтримувало як окремих журналістів. які зазнавали утисків, так і цілі творчі колективи - зокрема закриті під вигаданими приводами харківські телеканали ФОРА, АТВК, АТН.


Такі журналісти, така Спілка журналістів партії влади не потрібна.
Нинішнього Голову Спілки Голуба Олександра Олександровича, головного редактора і власника часопису "Селянська газета" викликали до Облдержадміністрації і запропонували "по-доброму" не виставляти своєї кандидатури на наступний термін. А коли той відмовився. почався адміністративний тиск на залежних редакторів та журналістів - найчастіше це районні газети, які утримуються місцевими райдержадміністраціями.
На посаду Голови владою було висунено (тільки не смійтеся!), голову Харківської Облспоживспілки Близняка Вячеслава Борисовича.
Його кадидатуру всіляко намагались проштовхнути Корівник Департаменту Облдержадміністрації Оксана Маренич, Олександр Бандурка, головний харківський "антифашист№ Нісан Ройтман, але у відповідь - відверте глузування з зали.
В хід пішли умовляння і пнавіть підкуп - Нісон Ройтман з трибуни показував навіть документи на приміщення, яке надасть Спілці Генадій Адольфович, якшо оберуть правильного Голову.

Але журналісти не купились.
Переважною більшістю голосів - 89 проти 32 переміг нинішній Голова - Голуб Олександр.
Приємно відчувати журналістів Харківщини не покірним бидлом, а людьми з чіткою громадянською поцицією.
Це чи не вперше на Харківщині громадська організація наважилась дати відвертого ляпаса владі.

Сергій Удовиченко, Член НСЖУ, делегат конференції
Добавил: Булыжник
Похожие публикации:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 180 дней со дня публикации.


© 2010-2021 Народная Правда. Все права защищены.
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на narodnapravda.org обязательна.