Вы находитесь: » » Звернення творчої групи міжнародного проекту «Абетка моєї країни України»
19-03-2012, 15:44, просмотров: 2217, Раздел: Новости    
Звернення
творчої групи міжнародного проекту «Абетка моєї країни України»
до громадян та громадських організацій України


Шановні друзі!

З квітня минулого року творча група видавництва «Інформ-Україна» займається реалізацією міжнародного проекту «Абетка моєї країни України», спрямованого на презентацію України у світі цивілізованою та миролюбною державою. І все це шляхом створення дитячої абетки, яка розповідає про нашу країну дітям інших країн. Особливої ж уваги у даному випадку заслуговує те, що в основі нашого проекту було покладено роботу по створенню такої абетки за допомогою дітей України, для чого ми організували та провели всеукраїнську акцію «Разом створимо абетку моєї країни України». Таким чином ще у вересні 2011 року ми підготували до видання «Абетку моєї країни України», яку до сих пір не можемо видати і презентувати світові, що пояснюється відмовою підтримати наш проект з боку Адміністрації Президента України, народних депутатів, урядовців і політичних діячів України. Та значної кількості українських бізнесменів, які вважаються бізнес елітою нашої країни

А зараз зверніть увагу на важливість нашого проекту, що особи, до яких ми зверталися, не помітили:
- це перше у світі видання, яке розповідає про якусь країну вибраною формою дитячої абетки;
- це перше у світі видання, створене за безпосередньою участю дітей цієї країни;
- це дуже цікава мирна ініціатива, з якою виступають діти України, враховуючи, що зміст «Абетки моєї країни України» будується на їх пропозиції дітям інших країн через створення таких абеток починати дружити з дитинства, щоб запобігти у майбутньому міжнародних конфліктів.

Ось такі пріоритети, з витікаючим з цього питанням – а наскільки взагалі Україна спроможна профінансувати видання, створене українськими дітьми, в якому ці діти називають свою країну великою, якщо еліта цієї країни не хоче знайти для цього можливості? Не хоче зовсім не випадково, бо як доводить життя, ця еліта більше зацікавлена презентувати світові зовсім не Україну, а насамперед, себе особисто.

Погодьтеся, в умовах що склалися, питання цілком логічне, з урахуванням того, що на цей час в Україні практично всі фінансові ресурси зосереджені в руках державної та бізнесової еліти, що й дозволяє комусь рекламувати в світі насамперед себе, а не Україну. А головне, вирішувати, який проект для цього підходить більше, а який можна зовсім проігнорувати з-за відсутності в ньому місця для такої самореклами.

Як бачите, питання дійсно складне, на яке ми вирішили дати відповідь, починаючи з уточнення: Україна – це насамперед громадяни нашої країни, а не представники владної, політичної чи бізнес еліти, які намагаються презентувати нашу країну у світі своїми особистостями. Але презентувати по суті справи за народні гроші, враховуючи, що бюджетні кошти, їхні фінансові статки та накопичення – це насамперед, результат праці мільйонів простих українців. При цьому зауважте, що це у випадку фінансування якихось проектів, рекламуючих за кордоном насамперед їх спонсорів і лише після цього Україну, навіть не згадується. Бо у кожному з таких випадків жодного разу ні хто не зауважив, що бюджетні чи корпоративні кошти, відділені на фінансування якогось проекту такого чину є результатом праці усіх українців. А за цим ціла система приниження громадян України та риси тоталітаризму, що ми почали обговорювати з громадянами України за допомогою інформаційного ресурсу нашого проекту http://Abetka.org.ua

Так ось, звернувши увагу на вказані проблеми ми прийшли до висновку - це навіть добре, що його не підтримали представники владної, політичної чи фінансової еліти України. Добре з того приводу, що він презентує світові Україну та український народ, з-за чого реклама окремих спонсорів в особі представників якихось еліт, його б навіть зіпсували. В той же час прийшлося замислитися – і в де в такому випадку брати кошти на видавництво нашої «Абетки»? Ось тут нам й прийшла на перший погляд неймовірна ідея – у народу України. Іншими словами, вирішити проблему фінансування нашого проекту за допомогою громадянського суспільства України. І все це через пропозицію громадянам та громадським організаціям України долучитися до організованої з цього приводу акції «Створимо «Абетку моєї країни України» РАЗОМ!». Саме разом, що, з одного боку, передбачає участь у запропонованій дискусії про місце нашої країни у цивілізованому світі. А ось з іншого - організацію всенародного збору коштів для видання та популяризації в інших країнах створеної нашими дітьми абетки, що окрім іншого доповнить цей проект ще однією важливою характеристикою:
- це буде перше у світі видання, профінансоване не окремим спонсором, політиком чи державою, а усіма громадянами України, що дозволяє його назвати першим у світі народним виданням.
При цьому хочу зазначити, що головним принципом, який гарантує забезпечення вказаного фінансування, є пропозиція до громадян виділити на цей проект не якісь значні кошти, а, наприклад, усього 5 гривень. Тобто кошти, витрату яких вони навіть не помітять, що у даному випадку якогось значення взагалі не має. І все це тому, що видавати «Абетку моєї країни України» ми збираємося разом. Іншими словами, за допомогою громадян, яких налічується понад 46 000 000, що й дозволяє розраховувати на успіх у разі підтримки з їхнього боку. І якщо нам вдасться досягнути цієї мети, можна не сумніватися – Україна дійсно опиниться в центрі уваги світової спільноти, з витікаючим з цього впливом на формування світового іміджу нашої країни. Бо у даному випадку ми перші у світі розповімо про свою країну в такий оригінальний спосіб. Та перші у світі будемо творцями народного видання, продемонструвавши таким чином наявність в Україні народу, здатного згуртуватися для реалізації такої масштабної мирної ініціативи.
Наскільки реально досягнути нашої мети вказаним чином судіть з того, що у даному випадку дуже легко вирішується головна проблема – виділення коштів, враховуючи, що стосовно окремо взятого громадянина мова йде про суму, яка навіть не оговорюється із-за її мінімальності. Єдиним у такій ситуації значним питанням є організація вказаного збору коштів, що ми збираємося вирішити за допомогою громадських організацій України.

Шановні друзі,
Пропонуємо Вам приєднатися до всеукраїнської акції «Створимо абетку моєї країни України» разом!», що передбачає насамперед використання вашого інформаційного ресурсу та соціальних мереж для організації самого масштабного громадського обговорення проекту та проблем, пов’язаних з питаннями світового іміджу України. У випадку Вашого бажання прийняти участь в нашому проекті більш активно, пропонуємо прийняти участь у заходах, що будуть проводитися в рамках реалізації проекту.

При розгляді даного звернення прошу врахувати, що реалізація проекту «Абетка моєї країни України» у вказаній формі буде сприяти об’єднанню та активізації громадського суспільства України через долучення до вирішення такої важливої проблеми, як формування позитивного іміджу України у світі, чого раніше в Україні майже не було.
Офіційну презентацію всеукраїнської громадської акції «Створимо «Абетку моєї країни України» разом!» ми вирішили розпочати з прес-конференції, організованій міжнародним інформаційним агентством «Інтерфакс».
Питання, що будуть обговорюватися на прес-конференції:
- наскільки Україна спроможна профінансувати видання, створене українськими дітьми, в якому ці діти називають свою країну великою, без допомоги державної та політичної еліти України;
- чому міністерство освіти України відмовившись від участі у нашому проекті у минулому році, цього року починає реалізацію аналогічного по суті та змісту власного проекту;
- наскільки вказане відношення до нашого проекту з боку державної та політичної еліти України пояснює суспільно-політичну ситуацію в Україні;
- наскільки проблеми виявлені під час реалізації нашого проекту дозволяють називати Україну цивілізованою та європейською державою.

Шановні друзі!
Запрошуємо Вас прийняти участь у прес-конференції, на якій ми окрім вказаних питань відповімо на Ваші питання з приводу проведення та організації акції «Створимо «Абетку моєї країни України» разом!».


Прес-конференція відбудеться 23 березня у прес-центрі «Інтерфакс-Україна» за адресою:
м. Київ, вул. Рейтарська 8/5 «а». Початок прес-конференції о 10.30.

З повагою, директор видавництва «Інформ-Україна» Олександр Помиткін.
Тел : 063-165-51-37 e-mail: WAPinform@mail.ru
Добавил: admin
Похожие публикации:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 180 дней со дня публикации.


© 2010-2021 Народная Правда. Все права защищены.
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на narodnapravda.org обязательна.