Вы находитесь: » » Кернесу на заметку.
4-03-2011, 12:14, просмотров: 1833, Раздел: Новости    
В столице Польши Варшаве прошла международная конференция по вопросам защиты бездомних животных. В ней приняли участие представители Украины, Польши и Германии.
В адрес мэра Харькова было прийнято обращение, в котором, в частности, говорится …


«Міському голові м. Харкова
Кернесу Г.А.
копія: Президенту України
Януковичу В.Ф.
…вражені фактами жорстокості по відношенню до безпритульних тварин в м. Харкові, що були надані представниками зоозахисних організацій : ХБОЗТ «Центр усиновлення тварин» та МГО «Ліга допомоги тваринам».

Незважаючи на прийняту Програму поводження з домашніми тваринами та регулювання їх чисельності в м. Харкові на 2007-2012рр, стерилізація безпритульних тварин не ведеться, населенню постійно нав’язується ідея небезпеки з боку тварин та недоцільності зменшення їх чисельності гуманним способом з брехливим посиланням на світовий досвід, мають місце численні отруєння, вилову та знищенню підлягають практично всі безпритульні тварини, навіть ті, що вже були стерилізовані в рамках вищевказаної Програми, в порушення Закону України «Про інформацію»» достовірна інформація про діяльність у сфері поводження з безпритульними тваринами не надається, а люди, які не можуть змиритися з таким станом справ і встають на захист тварин, вже почали переслідуватися як політичні дисиденти.

В першу чергу це стосується Віце-Президента Асоціації зоозахисних організацій України (АЗОУ) – О.М. Ратникової-фон Зассе, якій фактично забороняють займатися законною громадською та благодійною діяльністю, яка відповідає й статутній меті АЗОУ. Нагадуємо, що зусиллями О.М. Ратникової-фон Зассе відмінено ганебний відстріл безпритульних тварин в м. Харкові, прийнято вищевказану Програму, а особистий внесок у її виконання за 4 роки складає більш ніж 2000 безпритульних тварин, які були вилучені з вулиці, знайшли дбайливу сім’ю і що найголовніше – являються практичним доказом можливості гуманного вирішення проблеми безпритульних тварин.

… Програма вже давно не працює в м. Харкові, незважаючи на достатнє фінансування: 2008-2011рр - більше 2 мільйонів доларів. В цивілізованому суспільстві такі суми не можуть безконтрольно використовуватися та ще й на незаконне вбивство тварин. Прикладом може служити Варшава, де існує муніципальний притулок для тварин на 3000 собак та 800 котів, де тварин ніхто «гуманно» не знищує, натомість інтенсивно ведеться пошук сім’ї для кожної тварини. Притулок утримується на кошти міста, його двері в будь-який день широко відкриті для всіх охочих, в тому числі, волонтерів i тих, хто хоче взяти тварину в сім’ю - про що немає й гадки в Харкові.

Просимо звернути персональну увагу на те, що існуючий стан справ в м. Харкові є неприпустимим, тим більш, що місто готується прийняти матчі ЄВРО-2012, що тільки гуманне та етичне вирішення проблеми безпритульних тварин є прийнятним в цивілізованому суспільстві, а також на те, що ніяка брехня та вибіркове використання законодавства не врятує імідж України та зокрема Харкова, який суттєво погіршується в очах світової спільноти з кожним днем, в тому числі, завдяки варварському ставленню до тварин - таких же божих створінь, як люди, про яких саме люди й мають піклуватися, незважаючи ні на які труднощі.»

Участники конференции ознакомились с Варшавским приютом для бездомных животных, в котором могут находиться до 3 тысяч собак и одной тысячи кошек.

Каменяка Вашогородник
Добавил: Булыжник
Похожие публикации:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 180 дней со дня публикации.


© 2010-2021 Народная Правда. Все права защищены.
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на narodnapravda.org обязательна.