Вы находитесь: » » ПРО ЖОВТІ ЖИЛЕТИ
13-12-2018, 12:05, просмотров: 977, Раздел: Новости    
Оце долучили мене до групи «Жовті Жилети України». Спочатку погодився, навіть поставив на свою сторінку заклик про заснування ГО, про Устав ГО, про структуру і таке інше. Дивлюсь – аж нікому не цікаво! Навіть хтось пішов з друзів…

В чому річ? Може ми всі стали байдужими, нічого в нас не болить за Україну? Болить! Тоді чому ми не на Майдані, чому не в жилетах?


Відповідь в тому, що ми стали мудрішими за французів. Нас наші майдани багато чому навчили. Нас вже не спокусять гучні заклики йти когось бити і щось руйнувати, приводити до влади одних багатіїв замість інших. Нам потрібна влада на своїй землі, а не поступки від олігархів: сьогодні щось дадуть, а завтра ще більше заберуть.

Потрібна народна влада - влада відповідальних громадян. Нам більш не треба псевдо рівності прав – коли хтось не хоче ні за що відповідати і щось робити, а тільки кричить «маю право!» Нам більш не потрібно продажне виборче право, де перемагають не кандидати, а гроші! Нам більш не потрібно, щоб нашими голосами маніпулювали, прикриваючи злодійства чиновників!

Ось чому ми не на майдані, бо майдани здійснювали активні громадяни. Активні, але наївні. Ми стали мудрішими. Нам не потрібні крихти з панського столу. Нам потрібне все!
Нам потрібне Відповідальне Виборче Право, коли ми оберемо своїх менеджерів до управління державою. Проголосуємо за них відкрито, візьмемо на себе відповідальність за їх вчинки. Нам більш не треба, щоб чиновники вирішували, скільки грошей вони дадуть з бюджету (!) на вибори, бо ми самі за це заплатимо. Ми не дозволимо, щоб прокурори та судді знімали недоторканість з наших обранців. Ми самі розберемось, хто виконує свої обов’язки, а кого треба гнати поганою мітлою. Бо ми їх обрали – ми їх і знімемо.

Ось чому ми ще не в жовтих жилетах.

Хто розуміє в чому річ, хто це підтримує – приєднуйтесь: http://oipravo.com.ua/ .
РАЗОМ НАС БАГАТО, НАС НЕ ПОДОЛАТИ!

Николай Горбачев
Источник
Добавил: Булыжник
Похожие публикации:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 180 дней со дня публикации.


© 2010-2021 Народная Правда. Все права защищены.
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на narodnapravda.org обязательна.