Вы находитесь: » » Тектонічні процеси «руського міра» або біжи імператор, біжи (фото)
15-06-2018, 16:29, просмотров: 1878, Раздел: Новости    
На фоні чуток про відставку Суркова з посади куратора України йдуть досіть интересні події.
Захарченко вочевидь потрапив до опали у Кремля та може розділити судьбу Плотницького. Ніби то з народу з'являється дехто Андрій Комов, колишній бойовик так званого «ГРУ ДНР». Та починає облічать керивництво терористів так, як цього не робить навіть Україна. Корупція, кумовство, віджими, вбивства ватажків, фейкові нагороди та зневага до рядових солдат, які повірили російській пропаганді. Проміж іншим, Комов вісловлює підтримку опоненту Захарченка — Ходаковському. З чого така сміливисть простого хлопця з народу? Мабуть у тому, що розкруткою народного героя займається Денис Лотов — досить відомий сепаратист, який потрапляв у ЗМІ після матеріалу НП «Подлецы гнезда Суркова» як політ-технолог таких проєктів як «Наждак», «Синдікат», РПС та організатор протесних акцій колишніх атошників у Київі в інтересах російскіх держ-структур. Лотова пов'язуть з так званою «молодою командою» Суркова, до якої увійшли й політ-технологи з наших політ-ємігрантів. Саме ця команда займалася розкачкою теми імпичмента президента у минулому році, але була вчасно викрито СБУ.

Тектонічні процеси «руського міра» або біжи імператор, біжи (фото)
На прикінці листопаду минулого року у Луганську відбувся заколот, який закинчився усуненням так званого голови «ЛНР». Лотов гаряче пидтримував ці події, та приклав руку до їх інформаційного супроводження. Та зараз винищує вже донецьку банду за тим самим сценарієм. Проти Захарченко та його оточення згуртувалися майже усі відомі лідери бойовиків: Безлер, Ольхон, Ходаковський, Гіркін, та ось й «глас народу». Удари Комова йдуть по «оплоту» та гвардії, яки підпорядковуються Захарченко:
«Весной 2014 года я, будучи военнослужащим Украины (25 аэромобильная бригада ВСУ), как и очень многие солдаты и офицеры остался верен присяге Народу Украины. И не стал выполнять приказы незаконной и преступной власти. Поскольку законной власти не стало, а народ мой в Донецке, откуда я сам - дальнейший выбор был очевиден. Но тем не менее, я пошел воевать ЗА Украину, а не против неё. И таких как я было очень много, в том числе из остальных регионов. Таких, кто поверил, что в Донецке строится новая, народная и справедливая Украина, которая освободит остальную территорию. Однако нас предали те, кто волей случая оказался у руля.
Я служил в спецназе ГРУ ДНР, под командованием достойных, честных и боевых командиров. Мы отстояли республику, которую приватизировала кучка мудаков. И вот сейчас даже наше подразделение присвоил себе один из таких проходимцев, которые сейчас "в дамках" в ДНР. Именно это заставило меня наплевать на анонимность, неразглашение и просто отвращение к политике - я молчать больше не буду. У каждого есть предел и последняя капля, вот для меня это - никогда у нас не служивший Баргузин, он же Сидоров, который сейчас увешан фейковыми медальками и называется командиром нашего подразделения. И почти всё руководство у нас сейчас из таких ряженых захаровских жополизов, начиная с самого окорочкового фельдмаршала и его министров. Мы смеялись над укропами, что их использовали и обманули: "за это вы стояли на майдане?". А у нас чем лучше?»

Та Комов не тільки досі живий та явно не заляканий, навпаки — Захарченко та Тімофєєв на параді 9 травня несподівано одяглися у цивільний одяг та мали досить сумний вигляд. Вже традиційний маскарад з маршальскими кітелямі кудісь зник. Одразу після того як на єфірі Олександра Мединського простий хлопчик з окопів Комов познущався з окорочкового фєйк-маршала та його міністра з їх медальками та мундирами.
Тектонічні процеси «руського міра» або біжи імператор, біжи (фото)
А у довершення виходить книжка Лотова «Кублок», яка потягне на сенсацію. Один з тих, хто створював віртуальну «Новоросію» та міфічну «нацистську Україну», видає секрети кухні Сурковської пропаганди. Як для російськіх ЗМІ створюються картинки «героїчних ополченців» та «божевільних українських нацистів». Книга просто знищує голограму ДНР та ЛНР, викриваючи реальні історії 14-15 років — мародерства, вбивства, міжусобні розборки, контрабанда та продажність. Реальне ставлення РФ до України, Донбасу та тих українців, які пійшли на бік агресора. Бізнесові схеми російських та українських олігархів й спецслужб, які заробляють на війні та мутному статусі Донбасу. Себе при цьому автор книги не ідеалізує та показує видвертим учасніком свого кола. Для більшої достовірності історичні події у книжці перетинаються з інтимними подробицями особистого життя автора...
За нашою інформацією наразі Лотов працює у команді бігло регіонала Хижняка, який зайняв місце Ардзінби на Старій площі та коордінує усі кремлівські політичні операції в Україні — нещодавно він засветився як куратор «бессмертного полка» та інших заходів на 9-те травня.

Тектонічні процеси «руського міра» або біжи імператор, біжи (фото)

Та не слід забувати, що сурковські політ-технологи нічого просто так не роблять. Та й «#Кублок» Лотова є очевидним піаром Владислава Суркова, який постає таким собі князем темряви — всемогутнім володарем усієї публічної політики на пост-радянському просторі.
Так само Лотів висуває теорію тотальної змови спецслужб різних країн і сильних світу цього.
І хоча багато фактів, викладені у книзі мають відкриті підтвердження, автор вочевидь захоплений ідеєю загальною змови - як нам здається постійна спроба перетворити "Кублок" на "Код Да Вінчі" не переконлива.
У буд'якому разі матеріали цього видання мають бути досконально вивчені та отримати слідчу оцінку нашими правоохороними органами, якщо вони наші, бо ось у цьому, напріклад, фрагменті книженції Лотова, виникають сумневи. СБУ має перевірити викладені в книзі факти, в іншому випадку автор ідеї всесвітньої змови мав рацію.


Тектонічні процеси «руського міра» або біжи імператор, біжи (фото)
А імператору т.з. «ДНР» слід тікати, поки не піздно. Щоб це не було: централізований демонтаж декорацій російської політики на Україні, чи війна башен Кремля - Захарченко вже відіграна карта. Доречі, одразу після виходу "#Кублока" так зване МГБ «ЛНР» зізнається у тому що Луганськ у 14-ому році обстрілювали люди Плотницького, створюючи картинку для російських ЗМІ. Про такі ж "картинки для ЗМІ" у «ДНР» пише Лотов та росповідає Комов.
Біжи, Саша, біжи. Є програма "повертайся домой", в тюрмі зараз вечеря, макарони дають, з курятиною.
Тектонічні процеси «руського міра» або біжи імператор, біжи (фото)


ШТИРЛИЦ
Добавил: Булыжник
Похожие публикации:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 180 дней со дня публикации.


© 2010-2021 Народная Правда. Все права защищены.
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на narodnapravda.org обязательна.