Вы находитесь: » » Стратегія розвитку країни «Державна ідея України»
19-02-2017, 00:39, просмотров: 1615, Раздел: Новости    
Стратегія розвитку країни «Державна ідея України» Даний кодекс засад створений та призначений для усвідомлення основ розвитку нашої держави, досягнення заможності її громадян.

Основні ідеї розвитку України.

1. Головною стратегією розвитку є досягнення рівня життя, внутрішніх та зовнішніх можливостей першої десятки розвинених країн світу.

2. Україна міцна у єдності. Ми єдина унітарна держава та лише разом зможемо бути заможними та розвиватись.

3. Будь-який етнос, культура, мова, віросповідання є складовою частиною нашої держави, що доповнюють та урізноманітнюють одне одного.

4. Головною цінністю держави Україна є люди та їх рівень життя. Класова боротьба змінюється на класове партнерство за для розвитку всієї держави.

5. Освідченність та культура громадян є основою розвитку. Нові методи, технології та обладнання є запорукою добробуту держави.

6. Україна є державою здорових, сильних та розумних людей. Громадяни усвідомлюють важливість здорового способу життя та самореалізації, відполвідальності за своє і державне майбутнє.

7. Природні багатства є державним надбанням та не можуть бути використані як сировинна база більш заможних країн. Шановливе ставлення, відновлення та розвиток природних запасів є пріорітетом держави та кожного громадянина.

8. Об’єднання з іншими державами будь-якої форми можливі лише на рівних та партнерських основах з урахуванням потреб України та викликів перед людством.

9. Україна живе в повазі до інших країн. Інші країни мають поважати Україну та її громадян.

10. Усвідомлення та виконання цих принципів дозволить Україні бути сильною державою, а громадянам України – бути розвинутими та заможними людьми.Бугаєв Олексій, партія «Громадянська позиція»
18.02.2017 р., м.Харків, Україна.
Добавил: Булыжник
Похожие публикации:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 180 дней со дня публикации.


© 2010-2021 Народная Правда. Все права защищены.
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на narodnapravda.org обязательна.