Вы находитесь: » » Награды и война за урожай (фото)
8-09-2016, 14:41, просмотров: 1425, Раздел: Новости    
Пока исполняющая обязанности Главы ХОГА Юлия Светличная вручала награды одним ветеранам-атошникам, другие, недавно демобилизовавшись, снова попали на «войну». Теперь уже на войну за урожай.

Вот как описывает события один из активистов Майдана и ветеран АТО Станислав Питкевич:

«3 місяця Майдану, танці з Харківською "ватою", 2 роки АТО і ось нарешті демобілізація...
"Стас, а підарастіі стало більше, чим при Януковичу..." казали мені побратими, які повернулись в АТО...
На минулій неділі в наше Товариство Ветеранів АТО приіхали наші Зміівські АТОшникі з воланням про допомогу. В селі Благодатному, з такою ж назвою сільгосппідприемство невідомі люди заблокували, не дають виізжать комбайнам для збору урожаю.
Двома автобусами і журналістами з каналу news one в неділю виіхали в с Благодатне.

Місцеві жителі зустріли нас як Визволителів... Підприемство заблокували такі давно забуті "спортсмени-тітушки" під видом охоронноі фірми "Ширхан"
Комбайни ненадовго вийшли в поле і незабаром вернулись, іх в полі заблокували три машини без номерів...

Оскільки перед виіздом сюди планували вирішувати всі питання виключно в правовому полі, поіхали за Правдою в райцентр Зміів. Там за кілька годин очікування, привезення шин під райвідділ поліціі, накінець з'явився представник Власті - зам.начальника. Без особливого ентузіазма вислухав наші вимоги сказав чекати спецпідрозділ з яким уже поночі ми знову з'явились в не такому вже і Благодатному
Награды и война за урожай (фото)Награды и война за урожай (фото)Награды и война за урожай (фото)
Спецпідрозділ повів себе по-спеціальному - замість того, щоб провірить, що за "тіпи" знаходяться на територіі під-ва (декількох з них наші впізнали, як членів славнозвісного "Оплоту") стали в сторону споглядати... Наш Власть пошушукавшись з іх головним підійшов до нас і сказав, що все "рішив", завтра комбайни вийдуть в поле. В Харків приіхали в 23 годині.
В понеділок по обіді до нас доходить інфо про те, що все вернулось "на круги своя"...
Вівторок, в такому ж складі на двох автобусах, плюс журналіст каналу 057 і активісти громадських організацій приіздимо в с.Благодатне. Поліціі чоловік 20, один комбайн в полі, а в двох "охоронна фірма" порізала приводні ремні... Тут у наших вже у багатьох руки зачесались... Відійшли в сторону і почали радитись, що далі робити, подзвонив представник обласноі адміністраціі і сказав, що в курсі нашоі проблеми, гарантував іі рішення, тільки щоб ми далі не вмішувались...
В Харків повертались мовчки...

Відчуття пустоти. Гидко було дивитись на "Власть", якою керують "тітушки", здаеться, що коли втрете поідемо в с.Благодатне там буде вісить прапор ХНР... І головне питання: "За що Ми воювали? За що загинули наші кращі товариші???..»
источник
Похоже, что нынешняя власть явно недооценивает потенциал ветеранов АТО. И «блестящими висюльками» ей не откупится!
Каменяка Вашогородник
Добавил: admin
Похожие публикации:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 180 дней со дня публикации.


© 2010-2021 Народная Правда. Все права защищены.
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на narodnapravda.org обязательна.