Вы находитесь: » » Экс-губернатор Харьковщины подал Порошенко петицию
7-09-2016, 11:16, просмотров: 1343, Раздел: Новости    
Игорь Балута, экс-Глава Харьковской областной государственной администрации, напомнил о себе Президенту Украины и обещаниях, данными Порошенко и депутатами Верховной Рады.

Речь идет об отмене смешанной (пропорционально-мажоритарной) избирательной системы при выборах народных депутатов.
Текст электронной петиции:
"Шановний пане Президенте!
Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно Розділу VI, пункту 1.1 Угоди про коаліцію депутатських фракцій «Європейська Україна», де задекларована відмова від змішаної (пропорціонально-мажоритарної) виборчої системи, досі не виконана. При цьому серед політичних сил, що підписалися під цим зобов’язанням, є Партія «Блок Петра Порошенка» (тобто іменна партія Президента України).
Також звертаємо Вашу увагу на те, що строк виконання цього пункту вже минув, оскільки прописаний термін реалізації цього пункту мав статися, цитуємо – «протягом I кварталу 2015 року». Це має своїм наслідком дискредитацію коаліції демократичних сил в українському парламенті, а також і Президента України.
Тому вважаємо за необхідне термінове подання від імені Президента України проекту нового Закону щодо виборчої системи на засадах пропорціональної системи з відкритими списками у Верховну Раду на поточній сесії. А також сприяння прийняттю нового Закону про вибори народних депутатів України у Верховну Раду згідно принципам, задекларованим в Угоді.
Для країни дуже важливо мінімізувати соціальну корупцію та безвідповідальну політику депутатів Верховної Ради, яку ми, виборці, від каденції до каденції спостерігаємо у середовищі як кандидатів, так і депутатів мажоритарників. "

Голосовать здесь
Добавил: Булыжник
Похожие публикации:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 180 дней со дня публикации.


© 2010-2021 Народная Правда. Все права защищены.
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на narodnapravda.org обязательна.