Вы находитесь: » » «Справедливість» закликає до мобілізації на захист свободи слова
27-04-2016, 12:24, просмотров: 1096, Раздел: Новости    
«Справедливість» закликає до мобілізації  на захист свободи слова«Справедливість» закликає до мобілізації  на захист свободи словаСавіку Шустеру заборонили працювати в Україні. Сьогодні журналісту, який має канадське громадянство, анулювали дозвіл на роботу. «Було б занадто просто вважати, що людина, яка персонально позбавила Савіка Шустера права на професію - чиновник київського центру зайнятості Дмитро Шульга.
Сьогодні, всі як один, маємо стати на захист свободи слова, на захист нашого права вільно мислити і говорити. Маємо розуміти, що сьогодні офшорники при владі намагаються цинічно залякати і витіснити з ефіру не просто відомого журналіста Савіка Шустера - вони самовпевнено прагнуть залякати і позбавити права на свободу слова кожного українця», - так цей інцидент прокоментував лідер громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентин Наливайченко
.

Наливайченко нагадав: спецслужби одержали злочинні вказівки знайти все, що може кинути тінь на його ім'я. Переконаний, що жорстка реакція цивілізованого світу не забариться. До епітету офшорна, теперішня влада додала собі ще один: ворогів вільної преси, зазначив політик.
У свою чергу, керівник штабу громадсько-політичного руху «Справедливість» Руслан Колєсніков оголосив всеукраїнську мобілізацію: «Ми разом із нашими партнерами із більш ніж 157 громадських організацій та «Армією Гідності» оголошує мобілізацію!

Ми вимагаємо у переляканих правдою владних офшорників негайно припинити тиск на єдиний народний телеканал в країні!» - заявив він.

Крім того, керівник Харківської обласної організації "Антикорупційне рух Валентина Наливайченка" Олександр Савкін запропонував провести акції протесту у всіх містах, де місцеві телевізійні канали належать олігархам, які вже давно забули про поняття "свобода слова" і зробили свої ТВ інструментом по захисту тільки власних інтересів. Заборона програми Савіка Шустера - ще один сигнал: щоб зберегти свободу слова в Україні, треба діяти, підкреслив Савкін.

Каменяка Вашогородник
Добавил: Булыжник
Похожие публикации:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 180 дней со дня публикации.


© 2010-2021 Народная Правда. Все права защищены.
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на narodnapravda.org обязательна.