Вы находитесь: » » Хто такий Віталій Дейнега?
14-02-2016, 19:25, просмотров: 1452, Раздел: Новости / Публикации    
Як хто – скажете Ви, він же такий патріот і так багато допомагає війську! Заснував фонд «Повернись живим», збирає кошти, возе, виступає! А які в нього пости! Ці виступи схожі на те, що він готується йти в політику, або з нього готують політичного діяча. Та чи дійсно так корисні його дії, чи це лише маска патріота? Проаналізувавши останні новини за участю пана Дейнеги, ви самі зрозумієте, що не все так просто.

Дія перша: торпедування керівного складу наших військово-морських сил. Спочатку була проведена інформаційна компанія з шаленою критикою «все пропало - зрада», навіть прес-служба флоту зреагувала з заявою про тиск та дискредитацію. А потім Віталій подав на сайт Президента петицію про очищення керівництва флоту від потенційних сепаратистів. Офіцерам ставиться за провину те, що вони мають родичів в Росії і Криму. А хто не має, коли вони у Криму жили? Половина населення України мають родичів в Росії, це хіба злочин? Тобто торпедується патріотизм серед тих, хто не зрадив присязі на вірність України, вводиться елемент страху та нервозності в роботі бойових офіцерів, які, до речі, пройшли кримське пекло. Це йде на користь боєздатності?

Дія друга: ультиматум про призначення на високу керівну посаду 73-го морського центру спеціальних операцій конкретної людини – Едуарда Шевченко. Скажіть чим ці дії відрізняються від дій пана Кононенка до міністра Абромавічуса? Лише більшим пресингом зі сторони ЗМІ. А ви впевнені, що волонтер має право вимагати таке призначення? Це ж компетенція керівництва флоту. Така посада потребує знань та навичків. Керівників готують з маленької посади до великої, інакше людина не справиться. Я сам працював майстром цеху, але це не означає, що я зміг би бути начальником того ж цеху без спеціальних навичок та знань, яким би патріотом я не був. Такі дії пана Дейнеги можуть повністю зруйнувати керованість флотом, бо завтра буде вимагатися на іншу посаду інша людина. Це не елемент корупції, ні?

Дія третя: ініціювання та підготовка законодавчіх актів про посилення контролю за волонтерською діяльністю. Спочатку пан Віталій був одним з головних ініціаторів постанови Кабміну №451 від 30 червня 2015 р., яка вказувала, як збирати кошти для армії, процедуру їх передачі у військові частини. Але де-факто ставила перепони між волонтерами та бійцями, для яких збирають допомогу. Цього здалося замало, та зараз депутат Антон Геращенко поданв законопроект №3215, який повністю витіснить за межі законодавчого поля маленьки та середні команди, залишаючі тільки великі фонди. Юридичний аналіз законопроекту зроблений та знаходиться на сайті Центру Громадського Сприяння та Правозахисту, бажаючі можуть ознайомитись. За висновками, під прикриттям захисту від аферистів (яких не так же й багато), це або перерозподіл волонтерських коштів, або спрямоване знищення волонтерства в Україні. Того самого, що врятувало державу. І Антон Геращенко тут лише як лоббіст, головний мозок – Віталій Дейнега, керівник фонду «Повернись живим».

Займаючись волонтерством та громадською діяльність з Майдану, я дуже обережно роблю висновки. Тому прошу проаналізувати мою інформацію спеціалістами Служби Безпеки України та НАБУ. Є ланцюг з подій, які, на мою думку, шкодять державі. Я не хочу, щоб у цей важкий для нас час ми ще й торпедували самі себе. Пан Дейнега дійсно активно витрачає кошти фонду за для армії, але це не його кошти, а здебільшого конкретних багатих спонсорів. А на чужі кошти і я буду щедрий. Людей, які працюють з Віталієм, хочу попередити, щоб думали самі. Так, пан Дейнега дістає кошти, але свого часу Ленін теж привіз у Росію гроші, завдяки яким розвалилась імперія. Історію треба пам’ятати та робити висновки.

Олексій Бугаєв, 13.02.2016 р.
Добавил: Булыжник
Похожие публикации:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 180 дней со дня публикации.


© 2010-2021 Народная Правда. Все права защищены.
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на narodnapravda.org обязательна.