Вы находитесь: » » Порошенко спасает рейтинг своей партии?
25-09-2014, 13:18, просмотров: 2841, Раздел: Новости    
По просочившимся данным о результатах последнего социологического опроса лидером парламентской избирательной кампании стала Радикальная партия (Ляшко). Блок Петра Порошенко опустился на второе место.
Далее следуют Гражданская позиция (Гриценко), Народный фронт (Яценюк), Батькивщина (Тимошенко). За шестое место развернулась борьба между двумя партиями: Самопомич (Садовой) и Сильная Украина (Тигипко)
.

Сегодня срочно Президент Украины Петр Порошенко созывает еще одну пресс-конференцию. Это немного удивительно. Ведь всего 4 дня ( 21 сентября) назад он уже проводил пресс-конфренцию. Точнее это называлось коллективным интервью с шестью журналистами общенациольнальных телеканалов (НТКУ, ICTV, 1+1, 5 канал, Інтер, Україна). Реакция на это телешоу была явно отрицательной по многим причинам.
Уже через два дня (23 сентября) Порошенко провел закрытую встречу с представителями телерадиокомпаний и Национального совета по вопросам телевидения и радивещания.

Как сообщил пресс-секретарь Президента Украины Петра Порошенко Святослав Цеголко, сегодняшняя пресс-конференция пройдет по европейской практике и будет посвящена теме „Стратегия-2020”.
Обещают, что „впервые в истории Администрации президента” никто не будет свозить журналистов на это мероприятие, не будут готовиться специальные вопросы и задавать их можно будет свободно
.

Аристарх Хорьков
Добавил: Булыжник
Похожие публикации:
Оставлено комментариев: 1
#1
Написал: ОлександрМиколайович (25 сентября 2014 19:43)
Группа: Гости,   Регистрация: --   Статус:  
Ті, хто пов'язує позитивний прогрес України з "бесшабашной юностью, детской романтичностью, не детским Духом и благоволением Божьим", нездатні "построить НОВУЮ СИСТЕМУ", оскільки не розуміють того, що в старій не так і в наслідок цього не уявляють, якою повинна бути нова. Зокрема, заклик обирати нові обличчя, є проявом цього нерозуміння.

Якщо бажаєте, щоб обранці народу "благотворно влияли на изменения к лучшему в стране", то припиняйте агітувати голосувати за когось, а починайте агітувати голосувати за виборчі програми певного змісту, бо "Мудрі люди вважають кращим те, що приносить їм благо, а дурні – те, що їм подобається" - Е. С. Бхакті Вігьяна Госвамі Махарадж. Мудрі люди обирають депутатами тих, виконання виборчої програми кого принесе їм найбільше благ, а дурні - тих, хто їм подобається.
"Неначе села погоріли,
Неначе люди подуріли",
бо завзято голосують за слуг народу, не вимагаючи від них жодних зобов'язань відносно мети їх діяльності та засобів її досягнення тобто так, наче приймають участь не у виборах депутатів, а в конкурсі "Партія чи кандидат, які мені більш подобаються". Так, це ж купівля котів у мішку! Люди, схаменіться! Що ви зможете спитати зі слуги, який не зобов'язався виконувати будь-яку програму? І навіщо вам такий слуга? Тож, котів в мішку не купуємо і кандидатів без програми в депутати не обираємо! Годі йти за тими, які ведуть нас на війну за чи проти когось! Доки ми воюватимемо проти чи за когось, а не боротимемося проти чи за щось таке, що визначає рівень нашого життя, той рівень залишатимется непристойно низьким.
________________ ВСЕ ПРО ВИБОРИ _______________
http://blogs.korrespondent.net/blog/politics/3382242/

Але в умовах, які маємо, правильно проведеної агітації замало, аби вибори депутатів ВРУ у 2014 році привели до бажаної мети. Ці вибори мали на меті докорінну зміну якісного складу депутатів, а чинний виборчий закон не дозволяє досягти тої мети. Але для долання цього протиріччя "шлях визначено (припинити непотрібні суспільству вибори депутатів ВРУ і започаткувати потрібні суспільству вибори депутатів ВР!); і послідовність кроків на цьому шляху встановлено (відміняємо оголошені вибори, виконуємо зазначені вимоги, розпочинаємо вибори депутатів ВР за новими правилами).
Х О Д І М О !":
http://espreso.tv/blogs/2014/08/29/palata__6_prybula_do_ukrayiny


Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 180 дней со дня публикации.


© 2010-2021 Народная Правда. Все права защищены.
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на narodnapravda.org обязательна.