Вы находитесь: » » ПЕРШИЙ ТРОЯНСЬКИЙ КІНЬ ДЛЯ НОВОЇ ВЛАДИ
26-02-2014, 21:51, просмотров: 4945, Раздел: Новости    
ПЕРШИЙ ТРОЯНСЬКИЙ КІНЬ ДЛЯ НОВОЇ ВЛАДИПід кінець харківського «фронтового» шабаша 22 лютого 2014 року серед євромайданівців пішла чутка: міністром Внутрішніх Справ став Арсен Аваков.
– Велика помилка – відразу ж зреагував чоловік з мітингарів, – на посаду, яка потребує справді «чистих рук та гарячого» серця, не можна ставити баригу. Такого, що мислить лише категоріями купи-продай-обдури. Останню з категорій мислення новопризначеного міністра – обдурити – він підкріпив красномовною історією, як іще у ранзі харківського губернатора, Аваков недоплатив робітникам, що оздоблювали грецьким мармуром його двоповерхову квартиру у новобудові по Мироносицькій, 22…
Але то лише окремий випадок відносин губернатора з харків’янами. Як кажуть у дитсадку: «було давно і неправда». Проїхали!? Не будемо розмінюватися на дрібниці.


Аваков Жиліну – вірний товариш

Минає п’ять днів з призначення нового міністра. Логічно було б очікувати, що бодай частина осіб, винних у злочинах проти людяності вже знайдена та заарештована. Але де там!
Олігарх від недавньої опозиції хамовито посилає журналістів звертатися з усіма питаннями письмово. Але врешті-решт Аваков змушений давати відповідь на запитання, чому ані на сайті МВС, ані на сайті Інтерполу досі нема жодної інформації про оголошення в розшук катів народу Януковича, Захарченка, Клюєва, Пшонки. Чому не оголошено в розшук харківського бандита Жиліна, того, що хвалився, як у Києві відрізав вуха. А чи не жилінські головорізи відтинали живим людям голови та здирали скальпи? Людям у Києві відрубали голови і знімали скальпи (ВІДЕО) http://gre4ka.info/nadzvychaini-podii/8860-lyudyam-u-kievi-vidrubali-golovi-i-znimali-skal-pi-video
Відповіді міністра-олігарха приголомшують. Почнемо з найогиднішої.
«Товариш Жилін ще 21 лютого залишив територію України», – повідомив Аваков на прес-конференції в середу 26 лютого http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/26/7016374 . Тобто іще до того, як Аваков був призначений міністром. А відтак, виходить і вини аваківської немає, що головоріза Жиліна ніхто навіть і не шукав.
Це брехня. І брехня тим підступніша, бо свідома. Аваківський «товариш Жилін» 22 лютого 2014 об 11-50 прибув до харківського Палацу спорту (див. фото). Йому було надано слово на «з’їзді депутатів усіх рівнів» яке аваківський товариш тримав близько 9 хвилин (див. відео з сайту Оплот-інфо) http://www.oplot.info/content/vystuplenie-evgeniya-zhilina-na-sezde-deputatov-yugo-vostoka-ukrainy . Саме у цей час нардепи проголошували Авакова міністром.
То, може, Жилін злякався і одразу ж як почув про «войовничого» міністра перетнув кордон?
Ні, чхав Жилін на свого товариша Авакова! Активісти харківського майдану пізно ввечері зняли та виклали у мережі відео, як Жилін на своєму мерседесі-«кубику» влаштував сафарі на людей на площі Свободи http://www.youtube.com/watch?v=OjsnGQTVamk.
Чи міг міністр Внутрішніх справ, та до того ж ще й харків’янин, цього не знати? Звичайно ж знав! Але наголосимо, ані у суботу 22, а ні у неділю 23 Жиліна ніхто навіть не намагався шукати. Лише 24 лютого приїхала якась «слідча група», аби пересвідчитися, що приміщення Оплоту вже встигли звільнити та усі свідчення прибрати. То що ж товариш Аваков (у минулому комсомольський активіст) нас зовсім за дурнів має, що так відверто бреше?
То й виникає справедливе запитання, чи могла взагалі йти мова про пошук Януковича з таким «фахівцем»? Звичайно ж ні. До речі, сам Аваков у цьому був змушений зізнатися. Виявляється, Януковича теж ніхто навіть не збирався затримувати. Бо, бачите «не хотіли спровокувати конфлікт»! http://www.unian.net/politics/890229-avakov-obyyasnil-pochemu-v-kryimu-ne-zaderjali-yanukovicha.html
Так само, виходить, свідомо дали сховатися і всім іншим. А тим, хто навіть не вважає за потрібне ховатися, Аваков фактично дозволив тримати для захисту озброєне бандформування – як, наприклад, дніпропетровському сепаратисту Царьову. Його будинок охороняє 15 автоматників та снайпер http://glavcom.ua/news/187686.html .
Отже, очевидно, що найперше та найголовніше завдання – притягти винуватців кровопролиття – Аваков відмовився виконувати. Свідомо та принципово!
Слід зазначити, що саме така злочинна бездіяльність українських силовиків фактично розв’язала руки усім антиукраїнським силам. Які складаються з людей яскраво жилінсько-тітушківського типу, що поважають лише силу. А тому єдиним стримуючим чинником для сепаратистів Криму сьогодні стала не влада, не міліція, а лише кримсько-татарська спільнота…
Але з сказаного стає зрозуміло, що назвавши Жиліна «товаришем», Аваков сказав чи не єдині правдиві слова на прес-конференції 26 лютого 2014 р.
П’ять днів зради
Тепер подивимося, які ж кадрові зміни він спромігся зробити у своєму міністерстві, аби перетворити його з органу корупції на орган правопорядку.
Начальником міліції в Дніпропетровській області працюватиме полковник Георгій Гогуадзе – активний регіонал з корупційною славою, який лише за 9 років перетворився з суто цивільного чиновника на полковника міліції. При цьому представляв цього корупційного «генія» перший заступник Авакова Володимир Дубовик – який був першим же заступником у… кривавого Захарченка http://ord-ua.com/2014/02/25/kognitivnyj-dissonans-regional-vozglavil-dnepropetrovskuyu-miliciyu-predstavlyal-ego-pervyj-zam-zaharchenko/ .
На посаду начальника Департаменту ДАІ призначено полковника міліції Анатолія Сіренка. На посаду начальника Департаменту громадської безпеки призначено полковника міліції Володимира Ошовського. На посаду начальника Департаменту внутрішньої безпеки МВС призначено Віталія Яловенка.
Ось як прокоментував призначення частини нових кадрів відомий громадський активіст Михайло Свистович:
Старі луценківські кадри, які провалили роботу тоді, сьогодні повертаються навіть не на старі, а на вищі посади. Київщина добре пам’ятає хабарника Сіренка. "Патріот України", до якого я не маю великих симпатій, але визнаю його право на проведення мирних зібрань, пам’ятає як жорстоко і невмотивовано розігнали їх "похід Києвом пам’яті УПА" при Ошовському. Про Яловенка взагалі мовчу. В очах кадри, коли "Беркут" увірвався до розважального центру в Ірпені, який відмовився платити хабарі меру. І як жорстоко били там всіх відвідувачів. Це було при Яловенку.
Після приходу до влади Януковича була переформатована облрада, і до проянуковичської більшості у облраді Київщини увійшов депутат Яловенко. А потім Яловенко голосував за підтримку харківських угод. І от тепер його призначають начальником «внутрішньої безпеки» всієї міліції. Тобто, без його погодження не буде здійснено жодне призначення. Всі троє мають хороми, яким позаздрить той же Пшонка чи інші, чиї статки сьогодні радісно обсмоктують у ЗМІ http://texty.org.ua/pg/news/editorial/read/52052/Kadrovi_zminy_u_MVS_Chastyna_novyh_shyroko .
Таким чином, п’ять перших днів міністра-олігарха Авакова можна тлумачити не інакше як прямий меседж усім ворогам нової влади. Жодних рішучих дій, задля здійснення принципів, за які загинули герої Євромайдану, не буде. У найгіршому разі – доведеться відкупатися, як колись перед «Миздобулом» – але вже перед новими «діячами».
Лише наведені документально підкріплені матеріали, свідчать про те, що призначення брехуна Авакова на його посаду є як мінімум стратегічною помилкою. Страшно навіть припустити, що це свідомо здійснена акція! Але вже цілком очевидно, що «барига» Аваков став першим «троянським конем» для нової влади. І заплющувати на це очі зараз – означає свідому зраду усього того, за що пролили кров найкращі сини багатьох народів – українського, російського, вірменського, грузинського, білоруського…
І при цьому дуже дивує, чим керувалися, призначаючи очільника МВС не з фахівців, які при цьому мають чіткі принципи та досвід боротьби з корупціонерами, а цивільного (вдруге на ті ж граблі), який до того ще й жодних принципів, окрім «купи-продай-обдури», не має.
P.S.
Про баригу Авакова у контексті «купи-продай-обдури» є досить цікавих документальних свідчень, що стосуються його доопозиційного періоду. Зокрема, прихильники Батьківщини були б «приємно здивовані» побачивши свідчення того, що і Допа, і Гепа здобули свої посади саме завдяки сприятливим умовам, створеним… Аваковим як харківським губернатором. Той самий Аваков, геть відкинувши мотивацію політика і керуючись лише мотивацією бариги, продав тим таки Гепі та Допі усі свої медійні активи – телеканал, інтернет-провайдера тощо. В результаті увесь місцевий ефір опинився в руках «солодкої парочки». Можна пригадати «нашоукраїнський» період Авакова. Побачивши конкурента в особі свого «партайґеноссе» бізнесмена Олександра Протаса, Аваков свідомо пішов на знищення міського осередку Нашої України, «кинувши» тим самим ідейних партійців. Але це, можливо, буде темою наступних публікацій, якщо цей «діяч» на них «заслуговуватиме».
ПЕРШИЙ ТРОЯНСЬКИЙ КІНЬ ДЛЯ НОВОЇ ВЛАДИПЕРШИЙ ТРОЯНСЬКИЙ КІНЬ ДЛЯ НОВОЇ ВЛАДИПЕРШИЙ ТРОЯНСЬКИЙ КІНЬ ДЛЯ НОВОЇ ВЛАДИПЕРШИЙ ТРОЯНСЬКИЙ КІНЬ ДЛЯ НОВОЇ ВЛАДИ фото сделано 22.02.2014 до 12.00
Ернст Ерве
Добавил: admin
Похожие публикации:
Оставлено комментариев: 0
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 180 дней со дня публикации.


© 2010-2021 Народная Правда. Все права защищены.
При любом использовании материалов сайта гиперссылка на narodnapravda.org обязательна.